Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Wesele w pałacu

Tradycyjnym ukoronowaniem tego najpiękniejszego dnia, ślubu dwojga kochających się ludzi,  jest wesele. Niełatwo sprawić by miało ono odpowiednią oprawę i było doskonale zorganizowane w każdym calu. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie kompetentnym i doświadczonym osobom. Nie tylko przygotujemy niezapomnianą, wystawną i elegancką  ucztę dla podniebienia i oka, dla której warto zapomnieć na jeden, dwa dni o kaloriach i dietach, ale również doradzimy i pomożemy przy wyborze oprawy muzycznej, zaplanowaniu pleneru fotograficznego i filmowego...
Pałac w Wojnowicach to wspaniałe  miejsce, idealne na wesele marzeń.
Wesela odbywają się w nastrojowej, stylowo wykończonej sali dla 85 osób, zaś do tańca służy 50 m kw. prawdziwego, dębowego parkietu. Dodatkową i ogromną  radość daje możliwość spacerowania po  pełnym atrakcji, 4,5-hektarowym, przypałacowym parku, ze starodrzewiem i ciekawymi aranżacjami ogrodowo-parkowymi, ze stawem i zwierzyńcem.
Jeśli więc interesują Was: klasyczna, nie stylizowana,  elegancja i piękno, a jednocześnie profesjonalizm i aktualne trendy w oprawie weselnej, trafiliście we właściwe miejsce.

Nasze atuty, prócz niezwykłego miejsca,  to doświadczenie w organizacji wesel, profesjonalne zaplecze, miły personel, rozsądne ceny.  Na życzenie, Kierownik Urzędu  Stanu Cywilnego  może udzielić ślubu u nas, w pałacu, bez konieczności wyjazdu do miasta.

Nasi zadowoleni klienci wracają do nas  by zorganizować chrzciny, roczki, komunie, urodziny, czy tylko zaszaleć na balu sylwestrowym...

Dla nowożeńców udostępniamy gratis piękny, zabytkowy apartament.  Hotele w odległości 7 km, z możliwością przewiezienia gości.

Oferujemy wiele dodatkowych atrakcji, jak  ceremonia wystrzału z armaty, przejażdżka  bryczką, możliwość zwiedzania naszych muzeów, pokazy rycerskie, możliwość dodatkowego  grilla... Może być tradycyjnie, lub też z dozą ekstrawagancji, na sali lub pod namiotem. Udostępniamy też niesamowite miejsca na plenery fotograficzne i filmowe (park, pałacowe wnętrza, gigantyczny strych, Muzeum Dawnej Wsi oraz Muzeum Horroru).

Z prawdziwą   przyjemnością podejmiemy się realizacji każdego wyzwania  i niestandardowego pomysłu.

Oferujemy smaczną, europejską kuchnię, wypróbowaną wielokrotnie w czasie wesel i innych uroczystości. Na życzenie, nasi kucharze przyrządzą każdą potrawę...

Ponieważ  "jemy" również  oczami, wielką uwagę przykładamy do wystroju stołu. Może być tak, jak na poniższych fotografiach, ale dla Ciebie możemy zrobić również coś zupełnie nowego...
 
Wszystkiego najlepiej dowiedzieć się na miejscu, a jeśli mamy Wam poświęcić dostatecznie wiele czasu
i uwagi,  prosimy o wcześniejsze umówienie się z naszym menadżerem,  tel. (+48) 509 205 554 lub (+48)  32 419 15 97.

Serdecznie zapraszamy.

 


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
   
Aktualności
Najbardziej aktualne informacje o nas znajdziesz zawsze na naszej stronie fb
Kliknij ikonkę facebooka (powyżej)

Rozmowa w radio VANESSA z właścicielem pałacu o orderze, pisaniu i nie tylko...
Jeśli chcesz posłuchać rozmowy, kliknij  tutaj

 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

Polecamy:

Catering Racibórz

|

Wesele Racibórz

|

Restauracja Racibórz

|

Pałac Racibórz

|

Festyn Racibórz

|

Przyjęcie Racibórz