Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Pałac

      Pałac w Wojnowicach to urocza, prawie dwustuletnia rezydencja, położona w zaciszu 4,5-hektarowego parku, w bliskim sąsiedztwie 900-letniego Raciborza na Górnym Śląsku, w gminie Krzanowice (które wzmiankowane są już od 750 lat).
Wojnowice (dawniej Woinowitz, Weihendorf, Woynowicz, Wayndorff), to niewielka, malowniczo położona wieś o bogatej - i jak to w miejscowościach pogranicza bywało- złożonej historii.

     Zespół pałacowo-parkowy w Wojnowicach jest piękny i wyjątkowy. W naszych progach kręcono filmy fabularne i teledyski. Organizowane są też plenery malarskie, jak również sesje fotograficzne i filmowe, również dla par młodych, nie wyłączając oryginalnych sesji ślubnych w naszym Muzeum Horroru.
Gościliśmy grupy teatralne (pod namiotem, na wolnym powietrzu i w pałacowych wnętrzach), zespoły taneczne i wokalne, zloty starych samochodów, motocyklistów, rowerzystów itd.

     Dla zwiedzających udostępniamy: wnętrza pałacowe, Muzeum Dawnej Wsi, Muzeum Horroru oraz pięknie zaaranżowany i utrzymany park wraz ze zwierzyńcem.
 

FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
  
Aktualności
Najaktualniejsze informacje o nas znajdziesz zawsze na naszej stronie fb
Kliknij ikonkę facebooka (powyżej)


 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

Polecamy:

Catering Racibórz

|

Wesele Racibórz

|

Restauracja Racibórz

|

Pałac Racibórz

|

Festyn Racibórz

|

Przyjęcie Racibórz